Novinky
Domů / Brain FAQ / Vyléčili nás v kukaččím hnízdě? Recenze únikové hry od BrainFAQ

Vyléčili nás v kukaččím hnízdě? Recenze únikové hry od BrainFAQ

Vyléčili nás v kukaččím hnízdě? Recenze únikové hry od BrainFAQ

“Nezavírejte nás tu, přišli jsme si jen pro léky!”

Úniková hra Kukaččí hnízdo v centru Brna od tvůrců z BrainFAQ

O víkendu jsme se vydali otestovat brněnskou únikovou hru Kukaččí hnízdo. Náš šestičlenný tým se dobrovolně přihlásil k léčbě v místním sanatoriu pro duševně nemocné. Nééé, že bychom takovou léčbu potřebovali, no i když… , ale to teď nechme stranou. Důvod byl úplně jiný! Měli jsme získat důkaz o provádění testů na lidech, protože se jim tu pacienti záhadně ztrácí.

Po zazvonění na ordinaci nás přijala stylově oblečená slečna doktorka. Jelikož ihned poznala, že nejsme příliš v pořádku, ihned nás nadopovala silnými sedativy. Lehce omámeni neznámým lékem, nás připravila o všechny osobní věci, nechala nás podepsat nějaké papíry o testech nových léků na lidech a rychle nás šoupla do jednoho z místních pokojů.

Kolega, který po dlouhé šichtě v práci, nevypadal v sobotu ráno zrovna nejlépe a byl lehce agresivní, byl neprodleně upoután na lůžko do speciální cely.

Tak přesně takhle začal náš 75minutový tajný úkol na získání důkazů z léčebny.

.

.

.

.

Po asi 70ti minutách máme vyhráno! Důkazy o experimentech na lidech máme, teď už jen nenápadně zmizet před další dávkou sedativ!

O místnosti

Velmi čisté a krásně zpracované místnosti. Byla zde spousta tematických rekvizit a nábytku. Velmi se nám líbily neobvyklé úkoly, které daly autorům jistě zabrat. Místnosti jsou prošpikované elektrickými obvody, skrytými zámky a nejrůznějšími vychytávkami. Po této stránce jedna z nejlepších únikových místností, kde jsme hráli. Všem se nám hra velice líbila. Oceňujeme i slečnu hrající roli zdravotní sestry či doktorky, která nás celou hrou provázela. Dokonce i hlášení nápověd bylo tematické. 🙂

Přečtěte si také recenzi hry Dědictví Cyrila Waniecka od BrainFAQ

BrainFAQ Více o místnosti

About administrator

Navštivte

Recenze únikové hry Steampunk Laboratory – Po stopách prof. Kunsta

Steampunk Laboratory Tak jsme se o víkendu opět dostali k testování únikových her. Naše mozky potrápila …

2 Komentáře

  1. Tahle únikovka je skvělá, moc nás bavila 🙂

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

AllEscort