Novinky
Domů / Brain FAQ / Přišli jsme si pro dědictví dědečka Cyrila Waniecka

Přišli jsme si pro dědictví dědečka Cyrila Waniecka

Navštívili jsme únikovku Dědictví Cyrila Waniecka

Úniková hra v Brně od BrainFAQ

Před nějakou dobou jsme navštívili jednu z oblíbených únikových her v Brně. K recenzi jsme se dostali až s odstupem času. Tato úniková místnost patřila mezi jedny z naších prvních exitek a rádi na ni vzpomínáme. Byt s tajemným dědictvím Cyrila Waniecka se nachází v centru Brna na Moravském náměstí, konkrétně dům číslo 13, třetí patro.

Úkol zní jasně najít závěť po svém dědečkovi, než přijede teta z nedaleké obce. Oproti tetě máte menší nevýhodu, ona totiž moc dobře ví, kde dědeček závět zanechal. Teta se sem nezastavitelně blíží vlakem, do Brna to má asi hodinku cesty, takže není času nazbyt.

Pokoj dědečka Cyrila. Foto: BrainFAQ

Po vejití do bytu, ale zjistíte, že hledání nebude úplně tak jednoduché! Strýček měl rád hlavolamy a šifry, takže je vše trochu jinak a úkol se nezdá být tak jednoduchý, jak vypadal. Čas neúprosně ubíhá a my se jdeme pustit do prvních úkolů.

Pokoj dědečka Cyrila. Foto: BrainFAQ

 

Po asi 40 minutách máme vyhráno! Závěť nalezena a my se z bytu radši rychle klidíme pryč.

Hra byla velmi pěkně zpracovaná. Poutavý příběh nás provázel po celou dobu hry. Spousta různorodých úkolů, které nám daly pěkně zabrat a nečekané objevy, které nám pořád dokazovaly, že ještě nemáme vyhráno. Náš tříčlenný pánský tým se velmi dobře pobavil. Určitě Vám doporučujeme únikovou místnost vyzkoušet! Druhou únikovou hru, kterou si můžete zahrát od těchto autorů na stejné adrese s názvem Kukaččí hnízdo jsme vyzkoušeli tento týden. Recenzi hry si můžete přečíst zde: Recenze únikové hry Kukaččí hnízdo.

BrainFAQ Více o místnosti

 

 

About administrator

Navštivte

Recenze únikové hry Steampunk Laboratory – Po stopách prof. Kunsta

Steampunk Laboratory Tak jsme se o víkendu opět dostali k testování únikových her. Naše mozky potrápila …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

AllEscort