Novinky
Domů / 20. století / Brněnský řezník – Real Escape

Brněnský řezník – Real Escape

Brněnský řezník

 • Hráčů: 2-7
 • Cena: od 750 Kč
 • Délka hry: 60 minut
 • Obtížnost: 4 z 5

Kontakt

 • Real Escape
 • Nové sady 31, Brno, 602 00
 • info@realescape.cz
 • +420 732 120 591
 • Rezervace hry
Přejít na stránku místnostiRezervovat místnost Sleva na hru

Příběh

Nacházíte se v bytě Ivana Heisenberga, ukrajinského občana pochybné pověsti. Místní spoluobčané o něm hovoří jako o tichém samotáři, který se s nikým nestýkal. Nejbližší sousedé nicméně hovoří o zvucích podobných lidskému křiku, které občas vycházeli z jeho bytu, do kterého nikdy nikoho kromě Ivana neviděli vstupovat. Někteří vyprávějí starý příběh o mladé Josefíně, která se s ním jako jediná dala občas do řeči. Několik měsíců se vyskytovala poblíž a snažila se s ním vést rozhovor delší než pár slov. Jednoho dne ovšem beze stopy zmizela. Protože neměla žádné příbuzné ani bližší přátele, nikdo se tím více nezabýval, ovšem podle tohoto příběhu se její pláč ozýval večerem ještě několik týdnů po zmizení. To je však již věcí minulosti. Je tomu týden, co do Ivanova bytu vtrhla policie, padlo několik výstřelů a údajný Ivan se svalil na zem. Než policie stačila zabezpečit byt, světla zablikala a zhasla. Ozval se hlasitý výkřik a tělo bylo pryč…
Policie nemohla přijít na to, co se s Ivanem stalo. Kam zmizelo tělo? Váš tým má za úkol zjistit, co se tu stalo. Máte na to přesně 60 minut.

[[/tie_slideshow]

 

Zábava
Propracovanost
Celkové hodnocení

About administrator

Navštivte

Úniková hra zdarma – Ano, od Real Escape

Zasoutěž si o únikovou hru zdarma nebo o 10x slevu na únikovou hru v hodnotě …

16 Komentáře

 1. administrator

  Vyzkoušeno redakcí ! Doporučujeme, řezníkovým nožům jsme se vyhnuli. 🙂 Ponurá atmosféra, maso se tu porcovalo čerstvé a pach krve ještě nevyčichl. :-O

   
 2. Povedená únikovka ☺️ utekli jsme za 55 minut !

   
 3. Super únikovka 🙂 nejvíce se bavili děti.

   
 4. Největší úniková hra, na které jsme v Brně byli. Začátek nás lehce vyvyedl z míry, ale v zápětí jsme pochopili o co jde a že je vše součástí příběhu. Nebudu Vám více prozrazovat. Určitě doporučuji zahrát. Není to jen otvírání zámků, ale čeká Vás spousta různorodých úkolů. Čas úniku 47:56.

   
 5. Řezník nás nedostal, ale utekl nám 🙁 . Dokončeno za 61 minut. Jsme zatím celkem amatéři na poli únikových her, ale dal bych obtížnost spíše na 4,5.

   
 6. Patrik Kalivoda

  Největší úniková hra, na které jsme byli. Určitě chválím zpracování hrozivého vraha Ivana Heinserberga, byl to evidetně krvelačný šílenec !

   
 7. Všechno bylo super 🙂 *****

   
 8. Natálie Vébrová

  Skvela hra:-)

   
 9. OVB Team building

  Jo, super únikovka, nápaditá a trochu strašidelná…Jooo a překvapivá 😀

   
 10. Super zážitek, něco takového jsme už dlouho potřebovali, zapojit mozky na 100% a hrát týmovou hru. Určitě si to zopákneme. Děkujeme moc Real Escape!

   
 11. + dávám i sympaťákovi, který nás přivítal, vše vysvětlil a uvedl do hry.
  Místnost je vymakaná, těšíme se na další hru

   
 12. Bylo to zábavné a napínavé!

   
 13. Skvělá únikovka, propracovaná místnost opravdu realistická.

   
 14. Strašidelné, komplikované, různorodé úkoly. Lepší úroveň v porovnání s ostatními podobnými únikovkami v Brně. Real Escape má skvělý potenciál.

   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.